Blog

 1. Hy-Slide | Hy-land

  Hy-Slide | Hy-land

  Each Hy-land Project comes with a Hy-Slide™ in a green polyethylene or steel version. Both slides are designed for use in public areas such as restaurants, hotels, day care centres, sport clubs, camp sites and guarantee safe playtime because of their EN 1176 certification. The Hy-Slides™ have a smooth sliding surface, high rails to ensure an easy and safe entry, and they have a flattened bottom to help children to land safely on their feet.

  Read more »
 2. Üldised Ohutusalased Juhised

  Üldised Ohutusalased Juhised

  Jungle Gym® komplekt koosneb spetsiaalselt valmistatud detailidest. Detailid on konstrueeritud suure hoolikusega ning esmatähtsaks on peetud laste ohutust. Detailidel puuduvad teravad nurgad ja väljatungivad osad; detailid on kaitstud kõigi ilmastikumõjude eest. Kõik komplekti osad vastavad Euroopa ohutusstandarditele EN 71-1,- 2,-3, -8 ja -9 toodete kasutamisel isiklikuks otstarbeks tingimusel, et komplekt pannakse kokku ja seda kasutatakse kasutusjuhendi kohaselt. Vältige kõrvalekaldumist juhendist ning ärge muutke väljatöötatud konstruktsiooni.

  Hoiatused. Ainult koduseks kasutamiseks. Ainult välisruumides kasutamiseks. Maksimaalne kasutaja kaal on 50 kg. Ei ole sobiv alla kolmeaastastele lastele. Sobib kolme- kuni kümneaastastele lastele.

  Read more »
 3. Modules

  Modules

  Jungle Gym module karpide abil on mänguväljakute täiustamine/laiendamine kiire ja lihtne. Alati võite te ka hiljem otsustada oma mänguväljakut laiendada. Mänguväljak kasvab teie lapsega koos. Võimalusi on lõputult!

  Read more »
 4. Kontrollimine ja hooldus

  Kontrollimine ja hooldus

  Mängukompleksi ohutuse tagamiseks tuleb kontrollida kompleksi ohutust iga kasutusperioodi alguses ja hiljem kasutamise käigus kaks korda kuus. Kui hoolduseks läbiviidavaid kontrolle ei tehta regulaarselt, võib mänguväljak laguneda võib muutuda muul moel ohtlikuks.

  puitosad

  • Kontrollige, et poleks tekkinud pilpaid ning puuduksid muud defektid.
  • Hooldamisel katke pinnad regulaarselt puiduimmutusvahendiga, et ennetada puidumädaniku tekkimist. Ärge kasutage värve, mis muudavad puidu pinna libedaks.

  Read more »
 5. Kiipeilyteline & Leikkimökit

  Kiipeilyteline & Leikkimökit

  Jungle Gym toodetega saad sa mängimiskomplekti, mis võimaldab sul palju aastaid vabas õhus lõbusalt aega veeta. Kõik meie mänguväljakud on laiendatavad ja neid saab kohandada endale sobivaks erinevate moodulitega ja lisatarvikutega. Meil on torne igale maitsele, ruumijaotusele ja eelarvele. Sa võid otsustada ka hiljem oma mänguväljakut täiendada, nii et su mänguväljak kasvab koos lapsega. Tornidega on kaasas lõbusad lisad nagu Jungle Banner, Jungle Gym Logo ID ja Jungling Cards sõprade kutsumiseks. Paljude tornidega on kaasas Fun aksessuaarid, näiteks nagu rooliratas, Talking Tube, ronimisköis, piknikukomplekt, Fun Phone ja StarOscope.

  Read more »
Copyright © 2005 - 2019 Jungle Gym B.V. All rights reserved.