Ronilad & Mängumajad

View as Grid List

Items 1-15 of 234

Page
per page
Set Descending Direction
View as Grid List

Items 1-15 of 234

Page
per page
Set Descending Direction

Siit algab lõbu!

Iga õues toimuva avastusretke alguseks on liumäega ronila. Selle struktuuri arvukad omadused võimaldavad Teie lastel luua enda ja oma mängukaaslaste jaoks uusi mänge ning väljakutseid. Jungle Gym’il on laialdane kogus erinevaid puidust ronilaid, mille suurus varieerub väikestest VÄGA suurteni, mis on suisa mänguparadiisid, mis ei jäta ühtegi soovi rahuldamata.

Meie puidust mänguplatsi varustus on ideaalne loomaks dünaamilist ja tervislikku mänguaegset keskkonda. Laste ronilad, mis on loodud paatide-rongide stiilis, seikluslike ronimissildadega, maandavate liivakastidega, kaaluta kiikedega ja väsitavate kiviseinadega, mis julgustavad arendama erinevaid füüsilise ja sotsiaalse arengu jaoks vajalikke komponente. Laske laste loovus vabaks ühe tugeva Jungle Gym õues kasutatava mängimiseks mõeldud varustuskomplektiga.

Tulge välja ja leidke endale sobivaim välironila.

Tutvuge erinevate ronilatega ja filtreerige välja enda maitsele kõige paremini sobivad versioonid, mis mahuvad nii Teie aeda kui Teie eelarvev piiresse. Otsite midagi erilist? Eeldisainitud mänguplatside kõrval pakume me ka eraldiseisvaid moodulelemente, mida oma individuaalsete soovide järgi kombineerides on võimalik saavutada erilisi tulemusi.

Kõik Jungle Gym’i ronilad on valmistatud surve all töödeldud männist, mis on äärmiselt vastupidav, kergesti töödeldav ja keskkonnasõbralik lahendus. Selged, illustreeritud samm-sammulised juhised ja kaasa antud tööriistad muudavad Teie aeda paigutatava ronila kokkupaneku rohkem lõbuks kui tüütuks kohustuseks. Me oleme kõigele mõelnud! Leidmaks kokkupaneku arvustusi, nimekirja kaasa antud ja vajalikest tööriistadest või palkamaks professionaalset kokkupanijat, lugege kokkupaneku kohta juurde. Olles testitud ja hinnatud akrediteeritud inspekteerija (DEKRA) poolt, on Jungle Gym üks vähestest Euroopa brändidest, millel on GS-sertifikatsioon selleks, et ronilaid erakasutuses tarvitada. Lisaturvaelemendid nagu käetoed, maandavad ankrud, kaitseraua padjad ja katted poldipeade katmiseks on iga Jungle Gym’i ronilaga kaasa antud. Kõigil kasutatavad materjalid on laste jaoks turvalised, ümarate äärte ja nurkadega, UV-resistentsed ja veekindlad.

Jungle Gym välironilad on sertifitseeritud ainult eraaedades kasutamiseks (EN-71). Kas Te otsite ronilat oma äri jaoks (EN-1176)? Tutvuge Hy-land professionaalsete mänguplatsidega.
Copyright © 2018 Jungle Gym. All rights reserved.