Webshop

View as Grid List

Items 1-15 of 109

Page
per page
Set Descending Direction
 1. baby swing seat baby swing kit
  Baby Swing Kit
  29,00 €
 2. swing accessories twist disk kit
  Twist Disk Kit
  22,00 €
 3. childrens swing seat sling swing kit
  Sling Swing Kit
  29,00 €
 4. climbing frame accessories monkey bar kit
  Monkey Bar Kit
  24,00 €
 5. swing accessories swing seat kit
  Swing Seat Kit
  24,00 €
 6. climbing frame accessories steering wheel
  Steering Wheel
  14,00 €
View as Grid List

Items 1-15 of 109

Page
per page
Set Descending Direction
Viige oma Jungle Gym uuele tasemele ühega neist ronila lisadest: lisage oma mängumajja telefon või oma kiigekomplektile rippkangid. Me pakume ka värvikirevat beebikiige istet selleks, et võimaldada pere noorimal liikmel nautida kogu mänguplatsi pakutavat lõbu. Kõik mänguplatsi varustuselemendid on valmistatud ilmastikukindlatest, UV-resistentsetest materjalidest, mõned neist elementidest on saadaval erinevates värvides, kuid kõik pakuvad seda erilist isikupära. Jungle Gym mänguplatsi varustus aitab arendada koordinatsiooni, ronimisomadused stimuleerivad painduvust ja lisad nagu trips-traps-trulli mäng ja StarOscope™ avavad uued võimalused arendada välja loomingulisi lahendusi.

Samuti, kui Te otsite asendusbaldahhiini, lisakiigeistet ja/või redeli pulki… siis see on Teie jaoks õige koht! Leidke lihtsasti üles asendusosad ja tellige need oma Jungle Gym’i jaoks just nimelt sellest veebipoest.

Teie tellimus saabub viie tööpäeva jooksul alates hetkest, kui me oleme Teie käest makse kätte saanud. Kas Te ei leidnud asendusosi, mida Te otsisite? Saatke meile e-kiri ja me vastame Teile hiljemalt kahe tööpäeva jooksul.

Kirjuta MeileCopyright © 2017 Jungle Gym. All rights reserved.