Turvalisus ja kvaliteet

Disainige Jungle Gym laste mänguplatsi varustuskomplekt

Meie ülimuslikud tootedisainid on välja arendatud selleks, et tagada Teie laste turvalisus, need tootedisainid põhinevad praegustel harmoniseeritud Euroopa turvalisusdirektiividel (üldised ja mänguasjadele suunatud). Olles aktiivne liige Euroopa "(Aktiiv-)mänguasjade turvalisuse (TC 52 / WG10)" komitees, oleme tihedalt seotud Euroopa mänguasjade standardi EN 71:2011 rakendamisega. Tutvuge meie vastavusdeklaratsiooniga, mis on kinnitatud iseseisvate laborite poolt.

Jungle Gym laste mänguplatside komplekt

Iga Jungle Gym laste mänguplatsi komplekt sisaldab spetsiaalselt loodud komponente selleks, et maksimeerida meie toote turvalisust. Komponendid nagu poldipeade katted, Bumper Pad™, turvapall (või turvasilm), käetoed ja maa külge ankurdamine kuuluvad mängukomplekti standardvarustusse selleks, et tagada Teile südamerahu ja teadmine, et Teie laps saab muretult mängida. Meie vastupidavad mänguplatsid on ümarate nurkade ja äärtega, veekindlad, UV-resistentsed. Me kasutame alati materjale ja viimistlust, mis on laste käte jaoks pehme ja tagab maksimaalse pidamise.

Iga komplekt sisaldab ka laiendatud komplekteerimiskomplekti, mis sisaldab riistvara, ühendusklambreid, puuriotsakuid ja kõike muud, mida oma laste mänguplatsi jaoks vajate. Lihtsad, selged instruktsioonid võivad muuta mänguplatsi kokkupaneku nauditavaks koguperetegevuseks. Kokkupanek on kerge ja olles protsessi lõpetanud, võite kasutada kaasa pandud Jungling Cards™ kaarte selleks, et kutsuda sõpru kaasa lööma oma laste uutes seiklustes.

Laste mänguplatsi kasutamine ja hooldamine

Meie Jungle Gym mänguplatsid on vastupidavad, kohendatavad lisandused Teie lapse mängukeskkonnas. Järgides neid lihtsaid soovitusi on Teil võimalik oma investeeringust võimalikult palju kätte saada:

  • Me soovitame Teil kasutada oma mänguplatsi ehitamisel männipuitu, sest tegemist on äärmiselt vastupidava, kergesti töödeldava ja looduses taastuva materjaliga.
  • Me soovitame Teil samuti valida mänd, mis on looduslikult vastupidav kahjustumisele ja puumädaniku tekkele.
  • Veenduge selles, et puidus ei esine suuri pahke.
  • Puidu ostmine, mida on ka lihvitud ja kõigilt neljalt küljelt tasandatud, teeb Teie enda elu palju kergemaks.
  • Ehitamaks turvalist ja täielikult funktsioneerivat mänguplatsi, veenduge selles, et puidu mõõtmed on Jungle Gym komplektiga kaasa antud juhistest leitavate mõõtmete sees.

Palun järgige samuti Teie Jungle Gym komplektiga kaasa antud turvajuhiseid. Garantii: 2 aastat.

Klikake siia, tutvumaks Jungle Gym’i üldiste turvajuhistega.


Turvallisuusohjeet (PDF)
   

        Safety And Quality

Copyright © 2005 - 2019 Jungle Gym B.V. All rights reserved.