Miks valida Jungle Gym

Miks valida Jungle Gym välistingimustes kasutatav mängukomplekt?

Meie oleme seiklusliku, stimuleeriva ja lõbusa laste mänguplatsi varustuse tootmise eksperdid. Olles loonud välistingimustes kasutatavat mänguplatsi varustust peaaegu kaks aastakümmet, pakume me laialdast valikut mängutorne, mängukomplekte, mängumajasid, lisaseadmeid ja palju muud.

Jungle Gym on tuntud kui Euroopa juhtivaid turvalise koduse kasutuse jaoks mõeldud mänguplatside varustuse tootjaid. Meie tooted innustavad lapsi ronima, kiikuma ja mäest alla libisema turvalistel mänguplatsidel turvalises ümbruses.

Jungle Gym mänguplatsid kombineerivad lõbusa mänguaja haridusliku kogemusega. Teie laste mänguaja muudab arendavaks nende kujutlusvõime, loovuse, liikumise, koordinatsiooni ja füüsilise tugevuse stimuleerimine.

 

Jungle Gym’i välistingimustes kasutatava mänguplatsi varustus

Jungle Gym’i peamine eesmärk on disainida, toota ja turundada mänguplatse, mis demonstreerivad meie innovaatilist lähenemist mänguajale. See tähendab sellise välistingimustes kasutatava mänguplatside varustuse tootmist, mis seab esiplaanile lõbusa veetmise kogu pere seltsis, turvalisuse ja stimuleerimise. Meie disainerite ekspertrühm töötab rangelt põhimõtte alusel, et turvalisus on esikohal. Meie kombineeritud teadmised ja kogemused võimaldavad luuva unikaalseid Jungle Gym’i välistingimustes kasutatavate mänguplatside varustust, mis on suuteline vastama iga Teie lapse individuaalsetele vajadustele.

Copyright © 2005 - 2019 Jungle Gym B.V. All rights reserved.