Liumäed

We can't find products matching the selection.

Jungle Gym’i laste liumäed

Jungle Gym’i mängutorn või -maja ei ole täielik ilma liumäeta. Jungle Gym’i laste liumäed lisavad Teie laste välitegevustesse lisadimensiooni lõbu, sest nende jaoks ei ole kunagi küllalt ülevalt alla laskmist ja selle kordamist. Mängutorni tippu ronimine, millele järgneb sujuv mäest alla laskmine on nende jaoks meelierutav kogemus. Lainja kujuga Jungle Gym’i laste liumäed on tõeliselt klassikaliseks välistingimustes kasutatavaks mänguasjaks ja sobib hästi laste kujutlusvõimega. Kas Wavy Star Slide võtab Teie aias liiga palju ruumi? Tuletõrjuja post on kompaktsem, kuid samas veelgi huvitavam alla libisemise alternatiiv.

Liumägede tüübid

Jungle Gym’il on kahte tüüpi aias kasutatavaid liumägesid. Sõltuvalt mängutorni tüübist, saate Te valida ühe neist väliliumägedest, mis paremini sobib. Väike väliliumägi on sobiv mängutornidele, mille platvormi kõrgus on 125 cm. Suur väliliumägi sobib mängutornidele, mille platvormi kõrgus on 145 cm. Veel üks lõbus omadus on võimalus lisada aiavoolik liumäe külge ja muuta liumägi vesiliuks!

Liumäe spetsifikatsioonid

Jungle Gym’i laste liumägedel on sujuv lainjas libisemispind ja liumäed on saadaval punase, sinise, kollase, rohelise ja roosana. Liumägedel on kõrged piirded selleks, et tagada kerge ja turvaline sisenemine ja liumägedel on ka tasandatud põhjad selleks, et tagada laste turvaline maandumine oma jalgadel. Spetsiaalsed liumäe platvormi paigaldamisosad ja maandamisankrud on kaasa antud iga Jungle Gym’i komplektiga. Laste liumäed on valmistatud kõrgtihedast polüetüleenist. See materjal on äärmiselt vastupidav, kulumiskindel ja UV-töödeldud.

Rohkem lõbu?

Kas soovite oma mängutorni lisada veelgi rohkem lõbu? Ronimis- ja sillamoodul on lõbusad lisad, seda eriti neile lastele, kellele meeldib mööda kive ja köisi ronida. Või soovivad nad hoopis mängida poodi, mängumaja või pidada teiste lastega piknikku? Sellisel juhul on Teie laste mängutornile ideaalselt sobivad minituru-, pikniku- või mängumajamoodul. Veel üks populaarne lisa on kiige- või rõdumoodul, mis annab väikestes aedades mängutornile lisamõõtme. Viimaks on olemas ka paadi- ja rongimoodulite unikaalsed disainid, mis muudavad Teie tagaaia tõeliseks paradiisiks.

Kontakt
Copyright © 2005 - 2018 Jungle Gym. All rights reserved.