Korduma Kippuvad Küsimused

Üldist

Kes on Jungle Gym B.V.?

Jungle Gym on Euroopa juhtiv koduste puitmänguplatside varustuse looja, kelle tooted on müügil enam kui 30 riigis. Jungle Gym'i tooteid on disainitud ja toodetud alates aastast 1988, selle aja jooksul on need tooted saanud tuntuks oma turvalisuse, vastupidavuse ja detailirohkuse poolest. 1999.aastal patenteeris Jungle Gym oma unikaalsed kiigeklambrid, tänu millele oleme suutelised pakkuma eriti vastupidavaid ja turvalisi, kuid samas ka soodsas hinnaklassis olevaid kiikesid. Innovatsioon on meie ettevõtte nurgakiviks, seda trendi on võimalik meie tootevalikut uurides läbiva joonena märgata. Iga aasta loob Jungle Gym mitmeid uusi tooteid ja komponente ning uuendab kogu oma tootevalikut nii, et see vastaks uusimatele turvajuhenditele, trendidele ja tehnoloogiatele. 2005.aastal tutvustasid Jungle Gym'i loojad uut brändi Hy-land. Need mänguplatsid on sertifitseeritud professionaalseks kasutuseks. Aastate jooksul kuhjunud kogemused ja teadmised võimaldavad selles tootesarjas pakkuda kõrgkvaliteetseid mängumaju ja -torne, kiikesid, mängukomplekte, mänguparadiise ja lisatarvikuid. Kõigest vähese kujutlusvõimega on võimalik kõigist oma lemmikesemetest kokku panna omaenda unistuste mänguplats, mis sobib igasse piirkonda ja vastab igale eelarvele. Kõik tooted on välja arendatud, testitud ja sertifitseeritud vastavalt Euroopa turvanõuetele.

Mida tähendab "Jungle Gym"?

"Jungle Gym" on ingliskeelne sünonüüm sõnadele "ronila" või "mänguplats" ehk struktuurile, mille peal lapsed mängida ja turnida saavad.

Kus saan ma näha kokkupandud Jungle Gym tooteid enne nende ostmist?

On mitu edasimüüjat, kellel on üks või mitu Jungle Gym'i toodet kokku pandud ja need poodi välja pandud, kas välitingimustes või müügisaalis. Kasutage poodide leidmise rakendust selleks, et leida endale kõige lähemal asuvate edasimüüjate telefoninumbrid ja küsida neilt enda praegu välja pandud toodete kohta.

Kas Jungle Gym'i toodete hinnad varieeruvad sõltuvalt edasimüüjast?

Jah, selle põhjuseks on edasimüüjate pakutava puidu tüübi ja mõõtmete erinevus ning see, milliseid teenuseid, näiteks eelsaagimist või kohaletoimetamist, hinna sisse arvatakse. Kõik Jungle Gym tooted on loodud, kasutades puitu, mille omadused on ette määratud vahemikes, seega, sõltumata puidu mõõtmetest on tagatud samavõrd turvaline, sertifitseeritud ja vastupidav ronila. Kõrgema klassifikatsiooni eeliseks on parem ja kindlam väljanägemine ning valmistoote parem vastupidavus. Samuti tuleb meeles pidada, et lehekülgedel esitatud hinnad on hinnangulised, selle sisse on arvestatud puit, liumägi ja käibemaks, kuid mitte kohaletoimetamine.

Turvalisus

Kui tähtis on Jungle Gym'i mänguplatside juures turvalisus?

Jungle Gym väärtustab iga ettevõtmist, mida on võimalik teha selleks, et tagada müüdavate toodete turvalisus. Selle tagamiseks jälgivad mitmes eri riigis asuvad sõltumatud laborid pidevalt kõigi Jungle Gym'i osade, tootmisprotsesside ja tootmishoonete seisundit. Enne seda, kui meie pakutavad komponendid jõuavad müügiriiulitele, läbivad need mahuka testimise disaini- ja tootmisprotsessi käigus. Erinevad komponentide tüübid ja isegi sama komponendi erinevad osad peavad kõik vastama kindlatele spetsifikatsioonidele, mis on kirja pandud EN-71 standardis, et neid saaks pidada laste jaoks turvaliseks. Vastavusdeklaratsioon kindlustab selle, et kõik ronilad on hästi disainitud, mittemürgised, vastupidavad, lisaturvaelementidega, nagu turvahinged, varustatud, et vältida sõrmede kinnijäämist, kaetud libisemisvastaste metalliviimistlustega jne. Tingimusel, et meie mänguplatsi varustus on kokku pandud ja kasutusel vastavalt juhendile, vastab see ka EN 71-1, 2, 3, 8 & 9 standarditele. Seega, ärge kalduge nendest kavadest kõrvale või muutke disaini. Kuigi on tehtud iga jõupingutus, et tagada laste turvalisus sellel ajal, kui nad meie tooteid kasutavad, on siiski tarvis seda, et täiskasvanud hoiaksid lastel igal ajal pilku peal.

Kas ma saan Jungle Gym'i mänguplatsi panna ärikeskkonda nagu päevahoiukeskus või restoran?

Jungle Gym ronilad on sobilikud ainult koduseks kasutamiseks, koduses tagaaias. Toote kasutamine avalikus kohas tähendab toote valesti kasutamist ja võib tähendada selle enneaegset kulumist, mis võib tingida tõsiseid vigastusi. Palun tutvuge Hy-land professionaalse mänguplatsiga leheküljel hy-land.eu, et leida sobiv lahendus ärikeskkonda (näiteks park, majutus-, haridus-, spordi-, müügitegevus).

Miks pakub Jungle Gym redelipulki, mitte astmeid?

Astmed võivad tunduda kergema lahendusena, kuid tegelikult on tõenäoline, et väikesed lapsed ronivad ilma käteta ja võivad seetõttu kaotada oma tasakaalu. Jungle Gym'i mittelibisevad redelipulgad aga sunnivad lapsi automaatsel haarama ülemisest pulgast ja tänu sellele ronivad nad nii, oma jalgu ja ka käsi kasutades, ka turvalisemalt.

Kui palju lapsi võib üheaegselt ronilas mängida?

See sõltub ronila suurusest. Selle kohta on võimalik infot saada, klikates toote leheküljel nupule "toote spetsifikatsioonid".

Paigaldamine

Millist pinnast on vaja Jungle Gym'i mänguplatsi varustuse paigaldamiseks?

Ajakohaste nõuete leidmiseks tutvuge palun meie üldiste turvajuhistega sektsiooni "Turvaline mänguala" all. General Safety Instructions.

Millised on Jungle Gym'i ümbritseva mänguala nõuded?

Ajakohaste nõuete leidmiseks tutvuge palun meie üldiste turvajuhistega sektsiooni "Turvaline mänguala" all. General Safety Instructions.

Kas ronila paigaldamiseks on tarvis ehitusluba?

Palun uurige seda oma kohalike võimude käest, sest ehituskord on erinev igas riigis ja piirkonnas.

Kokkupanek

Kas seda on raske kokku panna?

Ei, kohe kindlasti mitte. Illustreeritud sammsammulised juhised ja kaasapandud klambrid ning tööriistad muudavad Jungle Gym'i mänguplatsi varustuse kokkupaneku vägagi sirgjooneliseks tööks. Kõik on disainitud nii, et muuta kokkupanek nii lihtsaks kui võimalik, me soovitame komplekti kokku panna kahel täiskasvanul.

What is the assembly time for building a playground of Jungle Gym?

This is different for each product. You will find an indication by clicking on the button “product specifications“ found on each product page of this website.

Kui palju aega kulub Jungle Gym'i mänguplatsi kokkupanemisele?

See sõltub Teie valitud tootest. Iga toote korral on kokkupanemisele kuluv aeg erinev, selle kohta on võimalik infot saada, klikates toote leheküljel nupule "toote spetsifikatsioonid".

Kas ma pean mänguplatsi maasse ankurdama?

Jah, kõigi Jungle Gym'i ronilate juurde kuuluvad pinnaankrud, mis tagavad selle, et ronila ei liigu või kuku ümber. Pöörake tähelepanu sellele, kuidas kokkupanemisjuhendi järgi pinnaankrut kinnitada tuleb.

Kas ma võin Jungle Gym'i osasid ja tarvikuid kombineerida teiste brändide toodanguga (näiteks kiigehaagid)?

Ei, Jungle Gym'i tooted on mõeldud kasutamiseks ainult teiste Jungle Gym'i toodetega. Me saame turvalisuse garanteerida ainult siis, kui kasutate spetsiaalselt välja arendatud toodete kombinatsiooni.

Redelipulkade vaheline kaugus tundub liiga suur, kas ma saan tellida lisapulga?

Esimese redelipulga kaugus on selline selleks, et takistada alla kolme-aastaste laste redelist üles ronimist. Redelipulgad on selliste kaugustega, et takistada laste kinnijäämist pulkade vahele. Ärge kalduge kõrvale kokkupanemisjuhistest või muutke toote disaini, need mõõtmed on rangelt ette nähtud EN-71 standardiga.

Kellelt küsida kokkupanemisega seotud küsimusi?

Täielikult koolitatud meeskond on valmis Teile pakkuma igasugust abi, vastama Teie küsimustele ja päringutele. Me oleme avatud viiel päeval nädalas, esmaspäevast reedeni, kella üheksast hommikul kella viieni õhtul (UTC +01). Võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Kasutamine

Lapsed saavad liumäest alla tulels särtsu, mida teha?

See efekt esineb vahel siis, kui uus liumägi seisab võrdlemisi väheniiske õhu käes. Selle takistamiseks pühkige liumäe pind üle vee ja seebiga. Kui laps saab uuesti särtsu, siis korrake seda protseduuri.

Kiik kräuksub kiikumise ajal, mida teha?

Määrige (siniseid) RopeLocks™ lukke taimeõliga.

Kiikudes näib kiik (kiigemoodul) natuke kõikuvat/liikuvat, kas see on turvaline?

Kiikumise ajal on kiigeraami väike liikumine normaalne ja midagi sellist, mille pärast ei peaks muretsema. Palun veenduge selles, et kiik on kokku pandud juhendile vastavalt, see tähendab, et see on täielikult ankurdatud/maa külge fikseeritud ja/või betoonvundamendi külge kinnitatud. Kontrollige tihti kiige polte/kruvisid/kiigehaake/köielukke selleks, et veenduda nende terviklikkuses ja vajadusel pinguldage neid/vahetage neid välja.

Hooldus

Kas ma pean meie Jungle Gym'i puidust mänguplatsi varustust regulaarselt kontrollima?

Jah, üldistes turvajuhendites on sektsioonis "Ülevaatus ja hooldus" esitatud kontrollimisnimekiri ülevaatust vajavast. Selle nimekirja koopia on siit allalaetav..

Olles lõpetanud mänguplatsi kasutamise, mida tuleks selle materjaliga teha?

Kui Jungle Gym'i puidust mänguplats maha kanda, siis eemaldage kõik selle osad ja komponendid ning vabanege neist turvaliselt, vastavalt kohalikele jäätmekäitluseeskirjadele.

Garantii

Kas Jungle Gym'i toodetel ja osadel on garantii? Kui kaua see kehtib?

Jah, Jungle Gym pakub garantiid. Garantiitingimustega tutvumiseks vajutage siia. Kui Teil on lisaküsimusi, siis võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Kas ma saan tellida varuosasid?

Paljud Jungle Gym'i varuosad on kättesaadavad meie veebipoest ja teistest poodidest (näiteks poldikatted, käepidemed, Cat Stop, pinnaankrud, kiigeköied, kiigehaagid, köielukud, lisatarvikud jne). Kasutage poe leidmise rakendust ja leidke endale lähim ametlik edasimüüja. Kas ei suuda vajalikku toodet leida? On Teil meile mõni palve või küsimus? Võtke ühendust meie klienditeenindusega, oleme avatud 5 päeva nädalas, 09:00 - 17:00 (UTC +1).
Copyright © 2005 - 2019 Jungle Gym B.V. All rights reserved.